if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

ПЛИТКА БЕТОННА EINHORN ДЕКОРАТИВНИЙ КАМІНЬ АКЦІЯ

Діє до: 31.12.2022

Умови акції

ЗНИЖКА 8% НА ДЕКОРАТИВНИЙ КАМІНЬ EINHORN діють за умови придбання на суму від 10000 грн.

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 10 м2!

 

Декоративний штучний камінь Айнхорн проводиться з легкого бетону, що фарбується у всій своїй масі. Висока якість та стабільність кольору декоративної плитки Айнхорн обумовлюється застосуванням німецьких барвників фірми Bayer. В результаті випробувань були отримані показники - 200 циклів морозостійкості, після закінчення яких штучний камінь EINHORN зберігає свій зовнішній вигляд без змін, тоді як аналогічна продукція, наприклад тротуарна плитка, має від 70 до 150 циклів.

Декоративний камінь Айнхорн виготовляється із застосуванням сучасної технології вібролиття, яка дозволяє створювати неповторні фактурні поверхні фасадної плитки, а також безліч колірних рішень та цілий набір різних розмірів. Матеріал для виробництва штучного каменю – це високоякісний білий цемент та крупнозернистий пісок, що містить не більше 0,7% глини.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити декоративний камінь Айнхорн наступних моделей: Клінкер, Кенігсберг, Римська цегла, Небуг, Джемете, Маркхот, Джанхот, Абрау, Фішт, Мезмай, колотий камінь та інші.

 

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

 

Товари акції

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×