if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

Для чого необхідно утеплення стін

26 липня 2013

На будівельному ринку України, утеплення стін і фасадів самих різних конструкцій стало майже нормою. Різноманітність матеріалів для утеплення фасадів, устаткування і технічних процедур монтажу, може привести клієнта до дилеми. Погано виконане утеплення стін, може бути недостатнім для забезпечення його основної функції - теплоізоляція будинку і може стати причиною різних проблем: грибки, цвіль, скоротити тривалість експлуатації і т.д..

Що зазвичай підлягає утепленню? Як показує практика, найбільша втрата тепла відбувається через зовнішні стіни будівлі. Це може бути пояснено  їх великою площею порівняно з дахом і статями. Віконні отвори випускають велику кількість тепла, але якщо ви порівняєте розмір віконних  прорізів і стін, безумовно, дійдете висновку, стіна - основне джерело втрат тепла.

Перед тим, як почати утеплення стін необхідно визначити найбільш уразливі ділянки стіни, через які відбуваються найбільші втрати тепла. Загалом - ці області розташовані  по кутах і з навітряного боку, у процесі утеплення стін їм потрібно приділити особливу увагу.

Які переваги утеплення стін :

1. Значна економія при будівництві будинку (за рахунок втрати ваги / товщина стінки).

2. Відсутність конденсату в стінах.

3. Збільшення корисної площі простору.

4. Запобігання теплової деформації.

5. Краще звукоізоляція.

Який матеріал для утеплення фасадів вибрати?

Теплоізоляційні матеріали для утеплення будинку поділяють на два основних конкурента - це мінеральна вата (або плити базальтові) і пінополістирол. Кожен матеріал має свої переваги  і недоліки, і для кожного конкретного випадку утеплення стін необхідно визначити можливість застосування конкретного матеріалу. Але справедливо сказати, що обидва є хорошими теплоізоляторами,  найголовніше - застосовуються відповідно до задачі.

Технічні показники теплопровідності цих матеріалів дуже близькі, так що давайте подивимося на основні відмінності між цими матеріалами  для утеплення стін. Перевага пінополістиролу - це його ціна, висока міцність, збереження своїх властивостей протягом багатьох десятиліть і відносна  простота установки. Мінеральна вата дає відмінну звукоізоляцію. Мінуси - ціни вище, ніж пінопласт, більш складний монтаж при утепленні  стін, і вона досить сильно, піддається деформації.

Відповідно, ми рекомендуємо виконувати утеплення фасадів пінополістиролом, який добре і активно використовуються в такому важливому процесі, як утеплення стін.