if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

Термопанелі клінкер

07 жовтня 2013

Термопанелі - одне з небагатьох просунутих в технічному плані рішень для такої важливої ​​справи, як утеплення будинку . Вибір падає на термопанелі по ряду факторов.В першу чергу приваблює - естетичний вигляд. Термопанелі клінкер на вигляд, як ідеальна цегляна кладка, завдяки точній геометрії. Крім того, керамічна плитка - клінкер має багате різноманіття  кольорів і текстур, які дає можливість багатющого вибору.

Термопанелі клінкер - Це плита з пінополістиролу (пінопласту) з щільністю 30 - 35 з вклеєною керамічною плиткою. Це рішення з привабливим дизайном  передбачає високу продуктивність при утепленні будинку . Після монтажу термопанелей теплоізоляція стін збільшиться в 2-4 рази при цьому, газопроникність будівлі залишається оптимальною. Ці два фактори можуть значно збільшити  термін служби будинку, що дуже важливо для будинків, побудованих багато років тому.

Зі свого боку, клінкер - Це не тільки декоративний елемент, але й захист стін від шкідливого впливу ультрафіолетового сонячного випромінювання, дощу і вітру. Клінкерна  термопанель не боїться палючого сонця і екстремальних температур.

Наші термопанелі мають розмір 1000 * 600 * 60 мм, важать всього 10 кг, тому утеплення будинку проводиться швидко і не вимагає який або підготовки стін. Такий стандартний розмір забезпечує велику швидкість монтажу. Утеплення стін виконується при будь-якій погоді - елементи кріпляться до стіни за допомогою 9 дюбелів. Швидкість монтажу становить близько 50-70 м2 за тиждень.

Термопанелі клинку прослужать не менше 50 років не вимагаючи особливого догляду. У полістиролу та клінкеру дуже низьке водопоглинання - панелі можна мити водою зі шланга.

Термопанелі клінкер - Це прогресивна матеріал зі дуже багатьма перевагами, і ми рекомендуємо проводити утеплення будинку ( утеплення стін ), використовуючи саме їх.