if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

Утеплення фасаду і стін

03 червня 2013

Ви коли-небудь замислювалися, що тепловий ресурс - це такий же ресурс як, наприклад, вода або природний газ. Всі ми чули про те, що поклади  корисних копалин на планеті Земля постійно скорочуються, саме тому електрику чи пальне не падатимуть в ціні, на відміну від  таких матеріалів для будівництва, як пенополістерольние панелі . Чи не здається Вам вірним рішення спробувати заощадити на збереженні теплового ресурсу, а те, що вийде заощадити, витратити на  інші потреби.

Давайте розберемося детальніше в питанні збереження теплового ресурсу. Всі ми чудово розуміємо, що в приміщенні, яке не опалюється,  тепліше не стане, але в опалювальному приміщенні витрати на оплату цього самого тепла можуть значно знизиться. Напевно, всі задаються питанням:  яким чином?

Теплові ресурси самі по собі - це поняття збірного характеру. Але, всі ми не з чуток знаємо, що обігрів приміщення можна здійснити  і природним газом, і електрикою. Але завдання адже полягає не в цьому. Головним залишається зберегти це саме тепло всередині приміщення. Для здійснення  цього завдання доцільно використовувати метод- утеплення будинку термопанелями фасадними. Цей метод дасть вагомий результат в будь-якому приміщенні. У ту ж чергу, в добре утепленому приміщенні можна  топити менше, підтримуючи при цьому комфортну для людини температуру, економлячи кошти. Пенополістерольние панелі , або, як Ви вже встигли зрозуміти, термопанелі виявляються дуже ефективними, оскільки вирішують одночасно два завдання: утеплення будинку та оздоблення фасаду. За допомогою термопанелей можна компенсувати похибка в розрахунках щодо забезпечення обігріву виробничих  будівель. Придбайте термопанелях та фасадні у Нас і Ви вб'єте двох зайців: облицювання фасаду та утеплення будинку .