if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

Утеплення фасадів - тепло і здоров'я!

28 червня 2013

Багато хто замислюється, чому в сучасному світі утеплення фасадів придбало колосальну популярність? Відповідь цілком очевидна: на один квадратний метр стіни будинку, у якого відсутня утеплення зовнішніх стін , Втрачається даремно від 0,86 до 2 кКал на годину тепла на кожну годину різниці температур. Ми самі знаємо не з чуток про температуру в наших будинках в  осіннє - зимовий період року.

Вищезазначені втрати неприпустимі, оскільки ми знаємо, що наше централізоване опалення не досить організовано. Беручи до уваги  вартість теплових ресурсів, можна прийти до висновку, що утеплення фасадів - це вірне і логічне рішення проблеми тепловтрати приміщення.

Спінений пенополістелол (пінопласт) володіє теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості, має не високу вартість, є біологічно  і хімічно нейтральним матеріалом, до того ж, вологостійким.

Спінений пенополістелол має низьку вагу, в той же час, він досить міцний. Хочеться додати, що він не містить ніяких небезпечних речовин  і волокон, не робить ніякого негативного впливу на здоров'я людини, тому і використовується для утеплення фасадів будинків .

Спінений пенополістелол, використовуваний для утеплення будинку довговічний, термін його служби не менше 50 років.

Беручи до уваги безпеку і практичність використання пінопласту в утепленні будинку зовні , саме він використовується при виробництві фасадних термопанелей. Основне завдання утеплення стін будинку - Досягнення ефекту теплоізоляції. При професійній установці досягається бажаний ефект теплоізоляції.

Підбивши підсумки, можемо сміливо позначити, що утеплення фасадів термопанелями - це якісний, швидкий і безпечний метод утеплення будинку , Який значно знижує витрати на опалення і кондиціонування, збереже і перетворить Ваш будинок, створить бажаний затишок і комфорт.

Замовити уте полоні фасадів термопанелями можна у нас на сайті прямо зараз. Ми гарантуємо, що ви залишуся задоволені після утеплення стін будинку . Ваша проблема тепер стане нашою розв'язати завданням.