if_photoif_put_inmenu
Термодім
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 740-10-15 Показати
+38 (050) +38 (050) 788-99-75 Показати

Утеплення стін і будинка

24 липня 2013

Термопанелі - одне з найбільш технологічно просунутих рішень для утеплення фасаду . Вибір на користь термопанелей робиться відповідно з цілим рядом факторів. Перше, що приваблює - естетичне вирішення. Клінкерні термопанелі виглядають як чиста цегляна кладка, завдяки точності форми ліній. Крім того, термопанелі з керамічною плиткою виготовляються  різних кольорів і структур що дає клієнтові можливість широкого спектру вибору.

Фасадні панелі виконані на основі пінополістиролу з керамічною плиткою, вклеєною в нього. Це рішення, поряд з привабливим зовнішнім виглядом дає  Термопанель високу продуктивність при утепленні фасаду . Клінкерна панель може збільшити теплоізоляцію стін в 2-4 рази. Тим не менш, пара і газопроникність будівлі залишається оптимальним. Ці два  фактора дозволяють істотно продовжити термін служби будинку, що особливо важливо для утеленія будинків , побудованих давно.

Зі свого боку, клінкер є не тільки декоративним елементом, але і захищає стіни від шкідливого впливу сонячного ультрафіолетового  випромінювання, атмосферних опадів і вітру. Клінкер не боїться палючого сонця або сильного холоду.

Фасадні термопанелі легкі, так що монтаж робиться без зміцнення стін. Цей факт, на додаток до стандартного розміру панелі забезпечує високу швидкість  монтажу. Утеплення фасаду можливо за будь-яких погодних умовах - елементи кріпляться безпосередньо до стіни за допомогою дюбелів. Установка по швидкості складає  близько 50 - 70 квадратних метрів на тиждень.

Термопанелі з керамічною плиткою, принаймні 50 років, будуть служити без шкоди для їх характеристик, візуального виду, і не вимагає особливого догляду.  Так як пінополістирол і клінкер володіє дуже низьким водопоглинанням-панелі можна чистити водою зі шланга.

Сполучні пази термопанелей забезпечує тісний зв'язок і виключають потрапляння вологи і утворення цвілі і грибка.

Клінкерні термопанелі - Це прогресивний матеріал з багатьма достоїнствами і ми його рекомендуємо всі хто планує утеплення фасаду ( утеплення стін ).

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×